top of page
טיפול בתזונה, מחיר, תהליך ומשך זמן - אלמוג גולד

LET's

do it

together.

כל מה שרצית לדעת על התהליך

אני רוצה לטפל בעצמי. איך אנחנו עושות את זה?

01

אחרי שבחרת בי ללוות אותך לעבר הגשמת מטרותייך אנו נפגשות בקליניקה שלי, שהיא פינת קסם באזור צפון ת"א (ניתן לקיים מפגשים גם בזום).
 

טיפול ותוכנית פעולה טובה עבורך מתחילה בהיכרות ותשאול לאבחון מדויק. במפגש הראשון שלנו, אני שואלת ובעיקר מקשיבה לסיפורך, למטרותייך, לדברים שכואבים ומציקים לך, להיסטוריה התזונתית והרפואית שלך, לחשקים ולטעמים המועדפים עלייך.

אני גם עוברת על בדיקות דם ועושה תשאול על מערכות גופך (הורמונלי, עיכול ועוד) אורח חייך וגם על הצרכים הרגשיים שלך. מכאן אנו יוצאות להתחלה של תוכנית פעולה.

 

לאחר מכן ניפגש אחת לשבועיים בממוצע כדי להתקדם לעבר מטרותייך, לתת לך ליווי ותמיכה באתגרים שצצים בדרך, להטמיע הרגלים ובעיקר לעשות את הדרך לנעימה, מעניינת, מספקת וכזאת שתרצי לאמץ כאורח חיים.

במפגשים אלו אנו מגיעות לעסוק גם בהתאמת התזונה, גם באסטרטגיות שיעזרו לך ליישם בפועל את מה שאת יודעת שטוב עבורך ושתרצי לשלב במירוץ החיים. נגיע לעיתים, ורק אם יתאים, למה שמתחת - למערכות היחסים שלך עם עצמך, גופך, עם האכילה. עם התפיסות עליהן גדלת ואיתן את הולכת. עם הרצונות, התקוות וכמובן שעם החלומות והמטרות.

קליניקה לטיפול ואיזון משקל ותזונה באורח חיים בריא - אלמוג גולד
טיפול לאיזון משקל ותזונה נכונה - אלמוג גולד

מפגש תשאול ואבחון ראשון.
שעה וחצי – 550 ₪

מפגש ליווי, תמיכה ומינוף התהליך.
מפגש בן  50 דקות – 430 ₪

מה עלות המפגשים?

02

מבחינתי זה היה ממש תהליך גילוי עצמי. על הקשר בין איך שתפסתי את עצמי לבין מה שהרשיתי לעצמי (או שלא) לאכול. אלמוג מלווה בלי שיפוטיות וביד מכוונת ועדינה וההשפעות שלה נשארות ונוכחות איתך לתמיד.

 - אדווה לב -

סמנכ"לית בחברת סטארטאפ

ניתן לקבל החזרים מביטוח פרטי על סעיף נטורופתיה. הבדיקה מתבצעת ע"י המטופלים מול סוכן הביטוח שלהם.

כמה מפגשים ובאיזו תדירות?

03

בין המפגש הראשון לשני מומלץ מרווח של שבוע עד עשרה ימים. לאחר מכן המפגשים יהיו אחת לשבועיים, על מנת להטמיע את התהליך ולתת לו ולך את הזמן שלכם.

עם התקדמות התהליך נתחיל לרווח מפגשים לפעם בשלושה שבועות, חודש... מפגשי תחזוק פעם ב... עד שתרגישי שהדברים הוטמעו כאורח חיים שתוכלי לנהל עם כל הידע, הכלים וההבנות שרכשת לעצמך בזמן שלנו ביחד.

כמות המפגשים שתצטרכי תלויה בך, בחיבור ובהיענות שלך לתהליך. כשהמטרה היא להיות ממוקדות ולתת לך את הכלים והידע לנהל את זה מבפנים מכאן והלאה.

 

הקליניקה ממוקמת בשכונת נאות אפקה, ישנו חניון סמוך ואופציות חניה ברחובות שליד.

הטיפולים מתבצעים גם בזום למקרים של ריחוק גיאוגרפי, מוגבלות פיזית או חולשה חיסונית. עם זאת, מומלץ להגיע לפחות במפגש ההיכרות לפגישה פנים מול פנים אם מתאפשר.

ואפשר גם בקלות ובמהירות דרך הווטסאפ 

הדרך החדשה שלך
מתחילה כאן

אבחני את עצמך – למה את זקוקה כדי לגרום לזה  לקרות. לאחר המילוי ישלח לך משוב מותאם אישי ממני.

book cake and tea

YOUR

way

starts here.

bottom of page