top of page

my

super

model

מודל 3 הרבדים

מודל 3 הרבדים הוא מודל טיפול ממוקד שפיתחתי במטרה ליצר ריפוי והקלה בתהליך עומק שמביא את הצדדים המעשיים על פני השטח יחד עם רבדים עמוקים יותר שמניעים אותנו.

התאמה אישית עפ"י המודל הזה יחסוך לך המון אנרגיה, תסכול, זמן וכסף בדרך למטרה. המודל מצביע על המיקוד הנכון בדרך אליה, בעצם על מה הדבר שעומד בין המטופלת לבין התחושה הפיזית והגופנית שהיא רוצה לחוש.

מהם 3 הרבדים?

קשר

אסטרטגיה
ידע

על מה מבוסס המודל?

  • מחקרים על שינוי הרגלים והצלחת תהליכים תזונתיים ובכלל

  • ניסיון של אלפי שעות טיפול וליווי תהליכים בקליניקה ובקבוצות

  • תואר שני ובעיקר עבר מקצועי ביעוץ אסטרטגי ובניית דרכי פעולה מותאמים למינוף

  • כלים נטורופתים ותזונתיים ועבודה עם אנרגטיקה של המזון מהרפואה הסינית והמקרוביוטית

  • הסמכה בינלאומית והשקפת עולם אישית וטיפולית בהתמקדות (פוקוסינג)

השלמת ועדכון ידע – מדובר בידע חסר או לא עדכני (אולי מתפיסות תזונה ודיאטה ישנות) שחשוב להביא לידיעת המטופלת בהתאם למטרותיה, חסריה התזונתיים ובעיות הבריאות שלה. ידע כזה

יכול לשחרר דברים תקועים, לעשות סדר בראש ובבטן ולהביא לריפוי.

עומס ידע – מגיעות אלי נשים שניסו, חקרו ושמעו. המון מידע תזונתי, טרנדים ומחקרים סותרים. במצב כזה עוד ידע או טרנד רק יציף ויבלבל. וגם אם יביא לתוצאות לזמן מסויים, ב-95% מהמקרים יתפוגג כעבור זמן. במצב כזה אנחנו עושות סדר במידע, מדייקות את האינפורמציה הרלוונטית ולפעמים משלבות אינפורמציה פנימית המגיעה הישר מהגוף עצמו, אם רק נסכים להיות קשובות לאותות שהוא מסמן לנו.

icon2.png

אסטרטגיה היא דרך פעולה שמביאה למטרה. ואכילה היא אסטרטגיה. הידע חשוב, אבל לא מספיק כדי להצליח ליישם לאורח זמן באופן שיתאים לך. אישית. לאורך חייך, לאילוצים, טעמים, מירוץ החיים ושמחת החיים.

ברובד הזה אנחנו מוצאות את הדרך לבנות לך תוכנית תזונה מותאמת אישית. עם רעיונות ופתרונות יצירתיים שלא ידרשו ממך מאמצי על וחריקת שיניים. כזאת שתעצים את היכולות והערכים שלך, שתצליחי לתחזק כאורח חיים ולהנות ממנה.

icon.png

תזונה ואכילה הן לא רק תפריט, ידע או דרך פעולה. הן מערכת יחסים. שלנו עם העולם, עם עצמנו, עם הגוף. לעתים עם אמונות ותפיסות שהוטמעו בנו משלב הילדות והנערות. כאלו שמנהלים אותנו ובולמים את התהליך.

במצב כזה, הדברים לא קורים (או לא מחזיקים לאורך זמן) למרות ידע תזונתי עצום ויכולות ניהול משובחות בתחומים אחרים בחיים. כאן, הדבר שיוביל לפריצת דרך הוא ביסוס האמון, התקשורת והקשיבות שלנו לעצמנו ולקשר הראשוני שלנו עם הנושא.

בתהליך תזונה משולב נגיעות התמקדות נוכל להגיע לקשר המיוחל. להסכים להיות ולהקשיב לצרכים ולחלקים השונים שבנו: למשל הביקורתיים, התקועים, וגם לאלו שמאוד רוצים, שממהרים מידי, שמפחדים. שם גם נמצא המון מידע. כזה שלעתים יעניק לנו אינפורמציה יקרה מפז אותה נוכל לתרגם לתוכנית פעולה.

icon3.png

מה אין במודל?

שיח על קלוריות, כמויות מדודות גנריות, מילים כמו מותר ואסור, חטאתי, פשעתי. אין משטרים, שוטרים וגנבים, גם לא שולחים לי תפריטים ממסעדות לשאול מה אוכלים.

את הולכת לקבל את הכלים מכל שלושת הרבדים שיתנו לך את האפשרות לסמוך על עצמך לבחור באמת וליהנות בתזונה שתתמוך בחיים שאת מאחלת לעצמך.

בא לך כבר להתחיל? כתבי לי ונקבע:

bottom of page