top of page
הסיפור שלי - אלמוג גולד

My

STORY.

my way.

הי, אני שמחה שהגעת לפה. 

אני אלמוג, תלאביבית, אם ל-2, נטורופתית, מטפלת בתזונה ומרצה. חובבת מרקים ועוגות שמרים.

מערכת היחסים שלי עם אוכל החלה כשהייתי בת חצי שנה. אחות טיפת חלב לקחה את אימי לשיחה צפופה ואמרה לה "הילדה צריכה דיאטה". גדלתי בחברה דתית שכללה 3 סעודות מצווה בשבתות והרבה אכילה רגשית בגעגועים לבית בשנותי באולפנה.

יצאתי לעולם החופשי בגיל 20 עם כולסטרול גבוה "גנטי" ו-17 קילו יותר ממשקלי היום. בעיקר הרגשתי עייפות וחוסר אנרגיה, כבדות ואי נוחות בבטן. הרגשתי שאני לא ממש מצליחה לחוות את החיים שכל כך רציתי לחיות.

מערכת היחסים שלי עם אוכל החלה כבר בגיל חצי שנה כשהמליצו לי על דיאטה ראשונה

אודות
אלמוג גולד - יועצת לתזונה נכונה

במשך שנים ניסיתי המון שיטות. ספרתי קלוריות, כבשים ונקודות. וגם אם זה עבד לתקופה זה לא שרד. כי כמה אפשר לחרוק שיניים וכל כך להתאמץ במירוץ החיים עם ריבוי המשימות והאתגרים?
את כל הדיאטות האלו ניסיתי תוך כדי מסיבות עיתונאים וניהול אסטרטגיות לחברות מובילות במשק. מנכ"לים, סופרים ואמנים מצליחים הגיעו אלי שאעשה להם סדר ואגבש עבורם דרך פעולה לעבר היעדים שהציבו לעצמם.

תהליך אישי - סדנאות - ריטריטים

יום אחד שאלתי את עצמי איך זה שאני לא עוזרת לעצמי בדבר שאני יודעת לעשות הכי טוב - אסטרטגיה!

כי אכילה היא 80% אסטרטגיה – להבין איך אנחנו מתנהלים איתה ומתאימים אותה שתעבוד לטעמנו ועבורנו, במירוץ החיים.
זה היה הרגע שהבנתי שלא אהיה מישהי אחרת. אלא שאהיה אני, על חוזקותיי במהדורה אפילו יותר משופרת. ומכאן זה באמת רק הלך והשתפר. עצרתי את דרכי לדוקטורט באסטרטגיה ותקשורת פוליטית ובחרתי ללכת עם הלב והבטן, ללמוד נטורופתיה. ארבע שנים עם סטאז' במרפאות בי"ח אסף הרופא.

ההרגשה הטובה, המלתחה החדשה ואפילו מצב הרוח המרומם הראו לי שזאת השליחות האמיתית שלי. לעזור לנשים לגבש אסטרטגיית אכילה. לחלץ כל כך הרבה נשים ואנשים ממעגל התסכול, אי הנוחות ותעשיית הדיאטות ששואבת מאיתנו הרבה אנרגיות, כסף ושמחת חיים. כל זה, בזמן שביכולתה של תזונה, לפענח ולקבל אחת ולתמיד את מה שהגוף שלנו מבקש, כדי לעזור לנו לעוף על החיים.

21151577_1994570920765514_36904660271657

אפשר בהחלט להגיע למטרות באכילה שמחה ומגוונת. פחות בהימנעות, איסורים וביקורת עצמית.

גישה שאני מקדמת בקליניקה, סדנאות ואמצעי התקשורת

אני נטורופתית ומטפלת בתזונה בקליניקה בת"א, מלמדת סטודנטים במקום בו למדתי, יועצת ומרצה בחברות מובילות במשק ובמוסדות תרבות.


את רובנו לימדו שבשביל כבוד צריך לעבוד וכדי לרזות צריך לחרוק שיניים ולוותר ולהימנע. אני אומרת שאם משהו לא עובד (או מחזיק) לך שוב ושוב, בואי ננסה בדרך אחרת: נתחיל בהדרגה ובהקשבה במקום להסתער ולהילחם.
נייצר הצלחות במקומות הריאליים והיותר קלים עבורך במקום להיאבק בעוגנים שלך, נוציא מידע חשוב להצלחת התהליך שלך ממקור פנימי במקום מקולות חיצוניים.


החזון שלי הוא לחבר אנשים למה שהם באמת צריכים. להזנה של עצמם. לשחרר אותנו מחוקים נוקשים וקולות חיצוניים שיודעים באופן מוחלט מה כן ומה לא. אני מאמינה ויודעת שיש בכל אחת ואחת מאיתנו את המקום שיודע מה מתאים, מה נכון, מה מזין, מה טעים ומה מקדם. ויש לי הזכות ליצר מרחב הקשבה למקום הזה שמבקש הזנה פנימית עמוקה יותר.

בואי נתחיל היום להביא אותך לחיים שאת רוצה לחוות.

שלך, אלמוג

הדרך החדשה שלך
מתחילה כאן

אבחני את עצמך – למה את זקוקה כדי לגרום לזה  לקרות. לאחר המילוי ישלח לך משוב מותאם אישי ממני.

YOUR

way

starts here.

bottom of page